APERTUM - Cestovné poistenie

Cestovné poistenie

Všetci poznáme ten pocit keď nadíde chvíľa, na ktorú dlhé týždne každý rok čakáme – DOVOLENKA – chvíľa kedy si každý z nás chce dopriať po mesiacoch tvrdej práce zaslúžený oddych a relax. Ako sa však vraví náhoda je blbec a mnoho krát sa stane, že práve na dovolenke nás zastihne choroba alebo sa nám stane úraz, čo nielen vysnívaný oddych znepríjemní, ale najmä v zahraničí môže poriadne prevetrať peňaženku. Aj pre takéto situácie existuje cestovné poistenie, ktoré dokáže tieto nepríjemnosti aspoň po finančnej stránke uľahčiť. Vďaka nemu Vás už boľavý zub, vyvrtnutý členok alebo črevná chrípka pri mori bude aspoň finančne menej bolieť.

Čo napríklad kryje cestovné poistenie?

  • liečebné náklady v zahraničí (európsky preukaz poistenca síce platí avšak len v štátnych zariadeniach, takže liečba u súkromného lekára by Vás pravdepodobne neobišla)
  • úraz
  • zmiznutie batožiny
  • náklady na záchrannú činnosť
  • storno poplatok zájazdu

Aj návšteva lekára v zahraničí môže so sebou priniesť nemalé komplikácie. Nielen finančné ale v mnohých prípadoch aj rečové. K cestovnému poisteniu sú poskytované aj asistenčné služby, vďaka ktorým Vám postačí zatelefonovať na 24-hodinový dispečing a následne odovzdať telefón lekárovi. Operátori sa o všetko postarajú, od vysvetlenia lekárovi, že za svoju prácu dostane riadne zaplatené, až po tlmočnícke služby.

Zadajte Vaše meno a e-mailMáte záujem o:

Priestor pre doplňujúce info