Patríš medzi nás?

Sme dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, kde sa pre šikovných a ambicióznych ľudí vždy nájde miesto. Ak Ti lezú na nervy skostnatelé korpoácie, chceš sa stať súčasťou skvelého tímu a byť pre svoje okolie prínosom, tak neváhaj a pridaj sa k nám.

Čo na 100% garantujeme?

Fair play

U nás v APERTUM hráme len férovú hru. Ako s klientmi, tak aj s kolegami. Je aj v našom záujme aby sa každému darilo čo najlepšie.

Know-how

Všetko vysvetlíme, naučíme, poradíme. Máme rokmi overené postupy, ktoré neustále vylepšujeme.

Budúcnosť

Nezjavili sme sa len tak z ničoho, máme za sebou 50 rokov skúseností a vieme, že minimálne raz toľko tu budeme.

 

 

Vzhľadom na charakter nami poskytovaných služieb vieme ponúknuť šancu  ľudom, ktorí vedia, že môžu a hlavne chcú byť úspešní.

 

Vyber si pozíciu a kontaktuj nás prostredníctvom formulára na tejto stránke.

Investičný poradca

Pomôž svojim klientom zhodnotiť ich financie

Realitný maklér

Pomôž nájsť ľudom ich nový domov.

Poradca pre poistenie

Staň sa odborníkom na svet poistenia.

Úverový špecialista

Začni ľudom plniť sny

Vyplň tento formulár a môžeš sa stať jedným z nás


Zadajte Vaše meno a e-mail

O ktorú pozíciu máte záujem?

Napíšte nám niečo o sebe. Čím ste výnimočný?

Pokojne pridajte aj Váš životopis. Formát .pdf a .doc | max.veľkosť súboru 2 MB


Investičný poradca

Máš cit pre riziko?
-
Trúfaš si poradiť ľudom kam majú investovať svoje ťažko zarobené peniaze?
-
Chceš sa stať profíkom v oblasti investovania?

Ak si odpovedal na tieto tri otázky áno tak čítaš správne riadky.

Práca investičného poradcu je snom mnohých, avšak nie je prácou pre každého. Pokiaľ však bude Tvoje odhodlanie dostatočne silné práve v tejto oblasti je veľká budúcnosť pre skvelú kariéru a rešpekt od okolia.
Naši investičný poradcovia mapujú svet investícií, analyzujú investičné stratégie pre klientov a samozrejme sprostredkujú nákup a predaj akcií, dlhopisov, fondov alebo zmeniek pre svojich klientov tak aby mal ich klient z týchto transakcií čo najväčší zisk a úžitok.

Poradca pre poistenie

Chceš byť tým, čo nosí dobré správy aj v zlých časoch?
-
Staň sa poradcom pre poistenie

Nateraz sa môže toto spojenie zdať nezmyselným ale skutočne je to tak. Práve v časoch keď naši klienti prežívajú tie horšie chvíle v ich živote, prichádzajú práve naši poradcovia pre poistenie, vďaka ktorým ich situácia nie je až taká zlá. Samozrejme za predpokladu, že sa pri tejto situácii nevidia po prvý krát. 
Pre niekoho je dnes práca "poisťováka" takmer nadávkou, ale v skutočnosti je to jedno z veľmi ušľachtilých povolaní. Ani k doktorovi ľudia nechodia radi ale sú spokojný keď ich vylieči. Rovnako je to aj s poistením - keď sa niečo zlé stane, ľudia sú veľmi radi, že práve ich pred pár týždňami, mesiacmi či rokmi, navštívil "ten otravný poisťovák - ako sused hovoril", a že práve vďaka nemu dostanú náhradu za škodu, či už na zhorenom dome, nabúranom aute alebo strateným zamestnaním. Dobrý poradca pre poistenie dokáže zlepšiť životy svojich klientov tak, že aj po rokoch ho radi vidia a sú vďačný za jeho služby. A veruže vieme o čom hovoríme. Stačí sa spýtať aj našich klientov 🙂
Ak sa stotožňuješ s touto filozofiou a pohľadom na prácu poradcu pre poistenie a chceš sa stať jedným z nás, daj nám o sebe vedieť.

Realitný maklér

Dokážeš predať nemožné?
-
Máš rád priamu komunikáciu s ľudmi?
-
Pridaj sa k tímu našich realitných maklérov

a pomôž ľuďom vo svojom okolí nájsť ich nové vysnívané bývanie. Tvojou úlohou bude pomáhať predávať, kupovať a prenajímať rôzne byty, domy alebo budovy. Budeš pri tom môcť využívať všetky podporné nástroje, ktoré u nás našim ľuďom dávame k dispozícií, ako napríklad jedinečný spôsob prezentácie, rôzne formy inzercie, video prezentácie, a iné podporné nástroje o ktorých sa viac dozvieš na stretnutí s nami, tak neváhaj a príď to skúsiť.

Úverový špecialista

Poďme spolu plniť sny...

 

Každý z nás sníva, rovnako aj naši klienti. Vďaka našim úverovým špecialistom si ich môžu splniť bez problémov. Samozrejme, že pri tom vždy myslíme aj na to aby ich tieto sny v budúcnosti nestáli viac ako je nutné a preto sa snažíme neustále hľadať nové spôsoby a varianty, ako im ušetriť ich peniaze.
Ak by si chcel patriť k tým, čo sny plnia, staň sa našim úverovým špecialistom