rlPS44

Radovan Leitman

Už ako titulok napovedá, a pravdepodobne to nebude, žiadna nová informácia, predstavím sa. Moje meno je Radovan Leitman a som konateľom spoločnosti APERTUM (Consulting, Estate) 

Na poli finančných služieb pôsobím od roku 2008, kedy som nastúpil do Allianz-Slovenskej poisťovne a.s. ako reprezentant a začal som zbierať svoje prvé skúsenosti so svetom finančného sprostredkovania, konkrétne v oblasti poisťovníctva. Po troch rokoch práce na pozícii obchodníka v prvej línii a po nazbieraní dostatku skúseností z rôznych oblastí poistenia, som nastúpil na manažérsku pozíciu a svoje skúsenosti som počas nasledujúcich troch rokov odovzdával ďalším kolegom, ako existujúcim tak aj novým.

V roku 2014, už skúsený a pripravený na ďalší krok, som založil spoločnosť APERTUM, ktorá v sebe spája tradíciu s inováciou, výsledkom čoho je celý koncept APERTUM tak ako ho máte možnosť dnes vidieť a vnímať. Postavili sme spoločnosť, ktorá si ctí klienta, férový prístup a vždy otvorené jednanie ako s klientmi tak aj v rámci firmy.

Našu filozofiu naši klienti natoľko ocenili, že sme sa rozhodli ju preniesť aj na ďalšie oblasti finančného trhu, nakoľko som ja osobne presvedčený, že s takýmto prístupom naše služby ocenia klienti v ktorejkoľvek oblasti.
Na základe tohto rozhodnutia sme naše portfólio služieb rozšírili o služby v oblasti úverov a investícií, ako aj na trhu s nehnuteľnosťami.

Preto som si istý, že oceníte kvalitu našich služieb.

 

Komentáre

comments